Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Savatage
Hier ben ik het ook mee eens. Een kleine minderheid zal er wel tussen zitten die effectief op zoek is naar werk en dan pecht heeft door het beperkte aanbod. Maar ik kan me niet inbeelden dat dit voor de gemiddelde werkloze het geval is. Zoals ik hierboven al schreef, en na gesprekken met kennissen die bij de VDAB werken, het gros van de werklozen solliciteert amper en weigert gewoon de jobs die hun niet aanstaan. Dan moet je bij mij niet komen janken over hoe moeilijk het momenteel is.
|
en waarom zou dat een kleine minderheid zijn??? ik zou het eerder omgekeerd aanvoelen.
__________________
multiculturele samenleving: de vrijheid van elk individu om zijn cultuur te beleven binnen de grenzen van de wetten van het land.
We moeten blijven hopen, blijven geloven in het goede in de mens. Anders lopen we ons vast in een cynisch, zelfdestructief wereldbeeld waar een wit-zwart denken regeert.
|