Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door fred vanhove
Dat klopt maar NVA heeft wel geen familie....terwijl de sossen de blauwen net als de tjeven die aan de andere kant van de taalgrens wel hebben en dan wordt het een gans ander verhaal.
|
Yep,
in het buitenland hebben wij geen familie.
en zo te zien, de tjeven ook niet. Te zien aan hun houding bij de formatie.
Verder zie ik bij de blauwsels en bij de sossen toch ook hier en daar wat vreemd bloed bij sommige leden.
.
__________________
Vlaanderen is niet van iedereen. Vlaanderen is enkel van hen die een inspanning doen om ertoe te behoren.
De grendel-grondwet moet wijken om eindelijk de broodnodige veranderingen te kunnen doorvoeren. Nadien kan de grondwet herstemd worden. Dat is nog gebeurd.
Ik heb de partij gesticht op drie lijnen: Vlaams en Europees, vrij en verantwoordelijk, en sterk en sociaal. Vandaag is dat de grondstroom in Vlaanderen. Geert Bourgeois (N-VA)
|