Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Gipsy
Hoe de negers elkaar vroeger afmaakten is hier niet relevant en heeft niets te maken met de huidige Islam terreur. Tenzij in de Afrikaanse landen, ik bedoel dan van zwart Afrika, waar ze hun heerlijke cultuur al opgedrongen hebben aan niet moslims.
|
In Afrika heerst er toch ook een moslim terreur die naar mijn gevoel redelijk parallel loopt met de islam terreur overal momenteel.
Misschien wel afzonderlijk en los van elkander maar dan toch met sharia als rode draad overal en natuurlijk de heerschappij. In hoeverre die allemaal los van elkander staan dat vraag ik me dan wel eens af?
Tenzij terreur tegenwoordig een booming business is aan het worden dan is het misschien gewoon lucratief ondernemen?
Maar daar geloof ik nog niet zo meteen in.