Los bericht bekijken
Oud 15 juli 2014, 10:39   #61
Knuppel
Secretaris-Generaal VN
 
Geregistreerd: 21 juni 2002
Locatie: Vlaanderen
Berichten: 117.759
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Everytime Bekijk bericht
Uw haat tegenover Franstaligen is niet meer te verbergen maar ze heeft geen enkel effect. De meesten in dit land lachen met het Vlaams-Nationalisme en met de blinde haat van Vlamingen zoals u tegen België en tegen de Franstaligen.
U haat Franstaligen maar Vlaanderen telt heel veel Franstalige inwoners die er zich prima voelen en die geen enkele boodschap hebben tegen wat Vlamingen zoals u van hen denken.
U haat Franstaligen maar Vlaanderen telt meer dan 50.000 Franstaligen die er elke dag komen werken.
U haat Franstaligen maar Vlaanderen telt nog steeds heel veel Franstaligen die deze zomer aan de Kust zullen verblijven.

Ik heb geen enkele haat tegenover Vlaanderen, ik verwerp juist het Vlaams-Nationalisme. Net als de meeste inwoners van België.
Je zou beter nog eens de post lezen waarin niet één keer het woord "haat" in voorkomt, maar waarop jij met zes regels antwoordt, en in élke regel het woord "haat" voorkomt.

Hou je hand eens boven je hoofd en kijk wie eronder staat vooraleer anderen te beschuldigen van haat.
__________________
Het Oosten: De kiezer heeft niet altijd gelijk.
De kiezer heeft alleen gelijk als hij stemt zoals Het Oosten het zou willen.
Knuppel is offline   Met citaat antwoorden