Los bericht bekijken
Oud 18 juli 2014, 04:47   #69
hamac
Perm. Vertegenwoordiger VN
 
hamac's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 15 mei 2014
Locatie: Limbabwe
Berichten: 16.300
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Henri1 Bekijk bericht
Gaan we weer janken over de grootste partij die zich hatelijk gemaakt heeft tot in Siberië ?
Was het niet de PS die elk inhoudelijk debat van de hand wees?
En ook al kan niemand in Vlaanderen op de PS stemmen, we weten (en hebben kunnen voelen) dat hun beleid een grote impact heeft op Vlaanderen.
Dus ofwel schaffen we deze discrepantie af door het federale niveau af te schaffen, of we gaan naar één federale kieskring.
Het spreekt voor zich dat in het geval van het laatste, alle toeters en bellen die de Vlaamse meerderheid aan banden legt, daarbij sneuvelen.
Volgens de belgicisten zijn we tenslotte één natie, dus dat kan geen probleem zijn. De OVLD zou het één en ondeelbaar noemen. 'Eendracht maakt macht', nietwaar?

We verzaken nu dan stilletjes maar even aan het feit dat al die grendeltjes en andere toeters en bellen nu net bewijzen dat we niet één natie zijn.

Citaat:
Zonder n-va kan men perfect een democratische door het volk gedragen vlaamse regering vormen.
Daarin vergis je je.
Er kan inderdaad een Vlaamse regering gevormd worden zonder N-VA, maar hoe weet jij dat ze door het volk gedragen wordt?
heeft het volk een voorkeur kunnen geven voor een tripartite?
Ik had onlangs regens gelezen dat een peiling uitwees dat een groter meerderheid van de Vlaamse kiezers een tripartite nu net niet zag zitten.
__________________
"Tact is the ability to tell someone to go to hell in such a way that they look forward to the trip" - Winston Churchill

Laatst gewijzigd door hamac : 18 juli 2014 om 04:55.
hamac is offline