Los bericht bekijken
Oud 18 juli 2014, 13:02   #2
Derk de Tweede
Secretaris-Generaal VN
 
Derk de Tweede's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 28 januari 2005
Locatie: Ergens tussen Dollard en Duinkerken
Berichten: 37.539
Standaard Tweede gezin bij de slachtoffers.

Net gelezen:
Citaat:
Ook het gezin van topadvocaat John Allen uit Hilversum is omgekomen bij de vliegramp in Oekraïne. Dat meldt Hilversumse voetbalvereniging Olympia, waar alle vijf gezinsleden actief waren.

Vader John zou volgend jaar de F1 gaan trainen. Olympia noemt verder moeder Sandra, B1-speler Chris, C1-speler Julian, en F1-speler Ian. Volgens de website van de club was het gezin op weg naar hun vakantieadres in Indonesië.

Behalve het gezin Allen meldt Olympia ook het overlijden van oud-speler Quinn Schansman. Zijn broer speelt nog in de jeugd van de Hilversumse club. ,,Quinn ging op vakantie naar Maleisië, zijn familie was daar al. We kunnen het nieuws nauwelijks bevatten. We wensen de nabestaanden, vrienden en kennissen veel sterkte bij het verwerken van dit onvoorstelbare verlies, deze enorme klap.'
__________________
Derk de Tweede is offline   Met citaat antwoorden