Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door andev
Natuurlijk beschikt Israël over meer oorlogsmaterieel dan Hamas, en maar goed ook anders waren ze al uitgeroeid nietwaar?
Het is dat Hamas/de Palestijnen van geen ophouden weten en maar blijven uitlokken met hun raketten tot er aktie komt van de andere kant! Israël heeft dus geen keuze.
Typisch voor moslims trouwens: verder doen tot ze hun zin krijgen, in grote en kleine dingen. Zoals hier met halal en hoofddoeken blijven en blijven en blijven zeveren en zagen... Wat dus een reden is om niet toe te geven, want ze zullen altijd verder doen met eisen stellen, ook al krijgen ze iets toegezegd.
|
Het gaat er niet om dat Israël al of niet (g)een keuze heeft....maar wel dat Israël een bommentapijt gooit over een ganse wijk terwijl iedereen weet dat daar meer 'gewone' burgers zitten dan Hamasstrijders.
Gaza is een overbevolkte openluchtgevangenis waar de ergste schurken de baas spelen.
Dit begint echter meer en meer op een sadistisch terroriseren van de burgerbevolking, meer zelfs, op een volkerenmoord te gelijken..... Ik begin me af te vragen waar ze die ideeën vandaan gehaald hebben ?

Ach ja, je begrijpt toch het principe van dat 'proportioneel' ?
