Los bericht bekijken
Oud 13 augustus 2014, 12:57   #680
fonne
Secretaris-Generaal VN
 
fonne's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 31 mei 2009
Locatie: Antwaarpe
Berichten: 30.400
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Schimmelpenninck Bekijk bericht
Spijtig dat Peeters er niet meer bij is. Die had het charmant, met de glimlach kunnen oplossen. Zuurpruim Bourgeois zit echter in onze portemonnaie.
't is tijd dat ze een keer in uwe portemonnee zitten. De mijne is al decennialang leeggeroofd door het sossenvolk.
Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Schimmelpenninck Bekijk bericht
Socialisten en Groen hebben nog NOOIT een meerderheid gehad in Vlaanderen. Nog NOOIT. En toch zijn er die denken dat we nu moeten besparen door hun toedoen.
De socialisten hebben wel 25 jaar onafgebroken mogen meeregeren, en de Groenen mochten zo nu en dan ook meedoen, dank zij de ondemocratische uitsluiting van een kwart tot een derde van de Vlaamse publieke opinie.
Spitaels en Di Rupo deden Dehaene, Verhofstadt, Leterme naar hun pijpen dansen en bedienden volop de Etat-PS. Niemand kan de verschrikkelijke verantwoordelijkheid van de socialisten voor de ondergang van de Belgische welvaartstaat ontkennen.
Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Schimmelpenninck Bekijk bericht
Dat is toch gek - vraag je liever af waarom een regering waarvan Muyters al 4 jaar lang "een begroting in evenwicht" aflevert nu plots 8 miljard moet gaan zoeken... 30% is er in getrapt, heel Vlaanderen krijgt nu de rekening gepresenteerd.
Omdat mijn beste, de socialisten 1,6 Miljard per jaar van de Vlaamse begroting hebben gepikt om daarmee hun geklungel op federaal niveau te camoufleren. Ondanks dat moeten ze federaal nog altijd op zoek naar 17 Miljard Euro, dat is dus 85 (vijf-en-tachtig!) Miljard over de komende vijf jaar. 85 Miljard dat Di Rupo op de poef heeft weggegeven.
__________________
Exclusief in Vlaanderen: Al wie da ni springt, al wie da ni springt is N-VA (Brünoke's kleuterbende)
Exclusief in Brussel: Brussel kan wel een paar honderd miljoen Euro missen (Guy Vanhengel, PS (ex-Ø-VLD))
Exclusief in Wallonië: wij keurden de pestbelastingen goed want ze troffen toch vooral de Vlamingen (Didier Reynders, MR)
fonne is offline   Met citaat antwoorden