Los bericht bekijken
Oud 13 augustus 2014, 15:14   #3
circe
Secretaris-Generaal VN
 
circe's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 22 december 2002
Locatie: Antwerpen
Berichten: 49.144
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Anselmo Bekijk bericht
Het is duidelijk dat deze dame geen onderscheid kan maken tussen dat wat haar afkomst/omgeving gebied te geloven en de realiteit.
Vreemd dat zelfs intelligente mensen deze horde niet kunnen overwinnen.
Waaruit besluit je dat deze positief gediscrimineerde, door de PVDA ondersteunde trees "intelligent" zou zijn?

Ondertussen is ze dus wel al geschorst. kan ze nog eens RAASSSSIIIIEESMEEEE roepen.

http://www.telegraaf.nl/binnenland/2...t_Haifi__.html

Citaat:
Ministerie schorst Haifi

Van een onzer verslaggevers
DEN HAAG -
Het ministerie van Veiligheid en Justitie heeft Yasmina Haifi per direct geschorst naar aanleiding van haar uitspraak over terreurgroep ISIS. Haifi was bij het ministerie en Nationaal Coördinator Terrorismebestrijding en Veiligheid(NCTV) gedetacheerd als projectleider van het Nationaal Cyber Security Centrum. ,,Omdat haar uitlatingen rechtstreeks betrekking hebben op het werk van de NCTV, vormt dat aanleiding om haar detachering van werkzaamheden bij NCSC/NCTV met onmiddellijke ingang te beëindigen'', zo luidt de toelichting.


Haifi zorgde woensdagochtend voor grote opschudding toen ze twitterde dat ISIS een complot is van zionisten om de islam zwart te maken. Het ministerie neemt ,,volstrekt afstand" van de woorden van haar ambtenaar.
Of Haifi nog terugkomt op het departement is zeer de vraag. De leiding van gaat op korte termijn met haar in gesprek over hoe nu verder.
__________________
Waarom islam"fobie"?

Betaalt U ook mee de religieuze halal taks die het terrorisme financiert? Kijk hoeveel er verdiend wordt met halal certificatie van dingen die totaal niet hoeven gecertificeerd te worden. https://www.youtube.com/watch?v=YVPngzSE94o
circe is offline   Met citaat antwoorden