Los bericht bekijken
Oud 23 oktober 2004, 12:29   #5
Peace
Europees Commissaris
 
Peace's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 17 maart 2003
Berichten: 6.859
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Hans1
"Maar het is onjuist te besluiten dat dit nu nog geldt. De ervaring leert dat het niet-realiseren van een grotere sociaal-economische autonomie voor de deelstaten, het gehele land verder de dam af helpt. Sociaal-economisch zijn de deelstaten zo verschillend, dat alleen een verschillend sociaal-economisch beleid hen gezond kan houden of maken. Ook alle internationale adviesorganismen bevelen dit aan. "

Sinds al die staatshervormingen zijn er nog nooit zoveel communautaire problemen geweest. Wie dat ontkent, weet niets van de hedendaagse Belgische politiek. Confederalisme staat gelijk met inefficiëntie. Bovendien heb ik de Europese Unie nooit horen pleiten voor een gesplitst België. Bovendien zijn er ook provincies.

Dit is Vlaams-nationale prietpraat die we al 1000 keer hebben gehoord en hebben weerlegd.

En waarom citeer je niet de tekst van Di Rupo zelf waarop deze tekst een antwoord is? Of zijn Vlaams-nationalisten bang voor tegenspraak?
Doe eindelijk je oogkleppen eens af.

België is dood, BUB is evendood, de koning is bijna dood.

Vaarwel België, land van onoverbrugbare tegenstellingen.
__________________
SOCIALISTEN. DE PARTIJ VAN GEESTELIJK MINDER BEDEELDEN EN VREEMDELINGEN
Peace is offline