Los bericht bekijken
Oud 23 oktober 2004, 19:32   #30
Raf
Secretaris-Generaal VN
 
Raf's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 28 maart 2003
Berichten: 53.640
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Zeno!
3 Duitse herders!!??? Nu ben ik jaloers! Ik zaag al jaren de oren van mijn ouders' kop voor een Duitse herder! (jaja, 22 jaar en nog moeten zagen bij papa en mama, ik weet het, maar voorlopig woon ik nog altijd thuis )

"Wij hebben daar geen tijd voor", "dat is vuil", enz.....

Enfin, het eerste wat ik doe als ik alleen ga wonen is zo'n prachtig beest kopen!
Duitse Herders zijn ook altijd mijn favoriete honden geweest. Toch heb ik me voorgenomen - als mijn 3 kastaars er niet meer zijn - om me zo'n Spaanse windhond te adopteren. Ik weet het: het is maar een druppel op een hete plaat, maar als ik zo één sukkelaar een beter leven kan geven, dan is dat er toch weer eentje die een gruwelijk lot bespaard blijft.

http://www.greyhoundsinnood.be/IndexNL.htm
__________________
Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Demper Bekijk bericht
Een blote mannenkont is pure kunst.
Stuyckisme 1: "Positieve discriminatie is immers ook racisme"
Stuyckisme 2: "Iemand op mijn werk probeerde me wijs te maken dat onze prins in Wallonië altijd al als prince Philippe door het leven ging."

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door duveltje382 Bekijk bericht
Als daar ne knappe gast zit mss,lieft met een strak kontje ......
De langverwachte outing van duveltje382
Raf is offline   Met citaat antwoorden