Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Zeus
http://newsmonkey.be/article/18176
http://www.tijd.be/nieuws/politiek_e...35263-3136.art
De in de steigers staande Zweedse coalitie is van plan om de dieselprijs gelijk te trekken met de benzineprijs, een forse verhoging van de accijnzen dus. Daarmee wordt meer dan 60 procent van het Belgische wagenpark getroffen.
Samen met de hervorming van de belastingvrije som op spaarboekjes naar een belastingaftrek en de hervorming (lees verhoging) van de BTW-tarieven, wordt het meer en meer duidelijk dat dit een echte belastingsregering wordt.
|
1. Het zijn voorstellen uit een formateursnota. Er is nog geen regering, dus het kan ook geen belastingsregering zijn.
2. http://www.hln.be/hln/nl/17781/Reger...rt-lager.dhtml
Een voorstel om lasten te verschuiven van arbeid naar consumptie is niet meteen iets wat als slecht aanzien kan worden.
__________________
In de psychologie staat machiavellisme voor een bepaald soort persoonlijkheidsstoornissen. Niets in dit land is machiavellistischer dan de PS. Niets is zo asociaal als de PS-politiek. Grote armoede! Slecht onderwijs! Hollande achterna! Het verliezende kamp in de laatste verkiezingen!
|