Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Profiteureersteklas
Ik heb geen enkele wagen op diesel. Allemaal benzine. Dus ze doen maar. En voor die duizend of tweeduizend kilometer per jaar dat ik doe. Ze mogen zelfs de benzine naar 2,5 euro brengen. Misschien dat nu wat meer bedrijven gaan nadenken en de nutteloze firmawagens van hun kaderleden en managers gaan liquideren. Op zich is de dieselprijs zo verhogen een mooie zaak. Ik ven voorstander.
|
Ik heb wel een dieselwagen en ik ben ook voorstander van een verhoging, vooral uit ecologisch perspectief. Ik wil daarvoor gerust die paar euro meer betalen, als dat betekent dat de lucht een klein beetje zuiverder wordt.
Het probleem is wel dat de transportkost van een aantal goederen en diensten dan weer zal stijgen en dat dat ook uiteindelijk aan de eindklant, u en ik dus, zal doorgerekend worden.