Los bericht bekijken
Oud 22 augustus 2014, 10:21   #4
Leopold de halve
Provinciaal Statenlid
 
Leopold de halve's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 8 mei 2014
Berichten: 613
Standaard

Wij gaan met heel ons gezin naar de dokters van Geneeskunde van het volk. Niet omdat we aanhangers zijn van de PVDA maar omdat het goede artsen zijn en de praktijk goed georganiseerd is. Telefonisch afspraak maken en nooit lang wachten, uitstekende communicatie met andere artsen en zorgverstrekkers.

Bovendien werken ze met het systeem van de jaarlijkse forfaitaire bijdrage. De mutualiteit betaalt jaarlijks een forfait, ongeacht het aantal consultaties en de patiënt betaalt niets. Ik vind dit een goed systeem om prestatiegeneeskunde (hoe meer verstrekkingen door de arts, hoe hoger de inkomsten) tegen te gaan. Iedere arts in België is vrij om dit systeem te hanteren of niet.

Wat er daar in Genk gebeurd is, weet ik niet. Het artikel maakt me niets wijzer. In de titel staat iets over een politiek steekspel maar verder wordt daar niets over uitgelegd.
__________________
Holle vaten zijn de beste om op te meppen.
Leopold de halve is offline   Met citaat antwoorden