Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Peace
Die absolute cijfers zijn de cijfers die overeenkomen met het aandeel van die groep in die gemeenschap die als referentie voor die cijfers dient.
|
De absolute cijfer, Pies, geven aan dat de meerderheid van de kinderen die verkracht worden MEISJES zijn die door MANNEN verkracht worden. Het heeft geen zin te proberen een onderscheid te maken tussen "homoseksuele pedofielen" en "heteroseksuele pedofielen", want dat bestaat niet. Er zijn heteroseksuelen, er zijn homoseksuelen en er zijn pedofielen.
Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Peace
Bovendien ligt het donkercijfer bij kindermisbruik door homoseksuelen nog vele malen hoger als aangenomen. De reden daartoe is dat kinderen die misbruikt worden in de meeste gevallen daar grote moeite mee hebben om dat uit te brengen.
|
Bron?
Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Peace
Wanneer je nu als jongen door een homo wordt misbruikt lijkt mij dat de meeste jongens dat al helemaal niet durven uiten omdat ze zich dan (onterecht) zelf aan spot blootstellen.
Stel je maarde situatie voor dat je als schooljongen werd misbruikt door een homo. Indien je medescholieren daar achtr komen ben je binnen de kortste tijd het middelpunt van spot op je school. Voor een meisje is het een ramp wanneer ze misbruikt wordt, maar voor een jongen komt dit psychisch waarschijnlijk nog 2 keer zo zwaar over wanneer hij misbruikt wordt door iemand van hetzelfde geslacht.
|
Bron?