Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Eduard Khil
Reken maar ten vroegste tien jaar (trouwens voor quasi elke nieuwe centrale). Niet vergeten dat er weer 76352 actiecommités gaan zeveren en naar de raad van state lopen. Bij gelijk wat we gaan doen hé! Al waren het allemaal windmolens. Dat ze maar opletten met die energiedonut voor de kust ook: de appartementsbewoners staan al klaar met hun klachten (cfr windmolens in knokke)r.
|
De vergunning alleen al zal door ons complex vergunningssysteem 10 jaar in beslag nemen en voor de bouw van een centrale mag je op 5 jaar rekenen.
Ik heb zelf een appartement in Knokke en uit ervaring weet ik dat tijdens de wintermaanden in de week 95% van die appartementen onbewoond zijn. En in het week-end is er sowieso stroom genoeg.
Dus zo,n vaart zal het wel niet lopen.
Tegen het windmolenpark heb ik indertijd k geprotesteerd omdat ik dacht dat dit de waarde van de immobilien aan de kust zou aantasten, maar niets is minder waar.
Als het erg helder is kan ik ze wel zien maar storen doet mij dat allerminst.