Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Paddenstoel
Waar ik het echter over wil hebben is: is de klant die tevens herkenbaar in beeld is, een racist?
|
Volgens mij niet. Hij is alleen heel dom.
Die vreemdeling/zelfstandige werkt en verzorgt zijn klanten. Moet ge die dan overstelpen met verwijten die je - als dat je mening is - aan de oude machtspartijen moet richten ?
Nu, de zelfstandige/vreemdeling is ook dom. Een goede cafébaas zou wel een tweede kopje aangeboden hebben. En dan komt de klant in kwestie nog wel eens langs. En de mensen die rond de klant zaten, en konden zien welke service geleverd werd, ook.
De flikken waren nog slim. Als ge niet graag gefilmd wordt, dan zegt ge het. Als ge daar bij op voorhand al weet dat als ge echt tegen dat filmen ingaat, ge meer last dan wat anders op uwe nek haalt, dan negeer je verder de boel maar.
Tegelijk staat die flik nu sterk: zij kan de andere een pee terug stoven.
En tot slot de allerdomste: de man die het filmpje op het internet plaatste, zonder voorzorgen van anonimiteit.
Als de Schoof dat wil doen, dat schakelt hij daarvoor wel een Nigeriaanse vriend in.
.