2 september 2014, 20:06
|
#71
|
Secretaris-Generaal VN
Geregistreerd: 9 september 2013
Berichten: 30.178
|
Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Jantje
Het antwoord is eigenlijk niet ver te zoeken.
De meeste zwarte mannen zijn macho's en hoewel veel vrouwen het ontkennen, vallen zij vooral op bazige mannen.
De meeste vrouwen houden niet van de moderne man, die in haar plaats staat te kuisen en afwassen, maar willen een man die hen een veilig gevoel bezorgd en die hen beschermt tegen hun eigen foute beslissingen en de buitenwereld.
Maar die toch afhankelijk is van haar om zijn boterham gesmeerd te krijgen en zijn ei gebakken te krijgen.
Het is trouwens ook de reden waarom vrouwen vaak liever een topfunctie overlaten aan hun mannelijke collega, maar wel hun vrouwelijke collega's de ogen uitkrabben om de tweede in lijn te zijn.
Ook daar verschuilen vrouwen zich vaak achter hun gezin, ze verkondigen dat ze de functie niet kunnen combineren met hun gezin, maar zijn eigenlijk enkel bang om de eindbeslissingen te moeten nemen.
De moderne blanke man is eigenlijk een watje en in sommige zaken meer vrouw dan de vrouw zelf. Hoe moet de vrouw dan het vertrouwen hebben dat die blanke man haar sterke kinderen maakt die kunnen overleven in de harde wereld.
Als je als blanke man wat meer haar op je tanden hebt, je lichaam wat beter verzorgd en je vet vervangt door spieren, maar tegelijk afhankelijk opstelt voor de huishoudelijke zorg van een vrouw, heb je zelfs als oudere blanke man aan elke vinger tien mooie vrouwen hangen.
|
Jantje ik zou het niet beter kunnen zeggen, indeed! indeed! :d   
|
|
|