Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door giserke
Wat voor zeveraar is dit toch?
Overheidspersoneel moet maar 1 ding doen: democratisch genomen beslissingen uitvoeren die door democratisch verkozen afgevaardigde worden gestemd.
Punt
Daar moet geen enkel 'onpartijdige' tussenorgaan voor bestaan.
Ik denk eerder dat zijn grootste probleem is dat zijn rode handlangers bij overheidsdiensten buitenspel gezet worden.
|
Dus na jarenlang te ijveren tegen politieke benoemingen, gaat n-va nu zelf de politieke benoemingen institutionaliseren en jij denkt dat dat normaal is ?
Heb je het artikel wel helemaal begrepen in al zijn gevolgen, behalve dat deelaspect van een 'tussenorgaan' ?
Begrijp je de gevolgen van een uitvoerende macht die openlijk verklaart dat ze zich vanuit haar 'primauteit' niets meer moet aantrekken van niemand en dat de burger binnen vijf jaar hen kan wegstemmen ?