Los bericht bekijken
Oud 23 september 2014, 16:28   #2
Zipper
Secretaris-Generaal VN
 
Zipper's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 28 maart 2009
Berichten: 57.245
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door andev Bekijk bericht
http://www.standaard.be/cnt/dmf20140923_01283043



Terwijl sommigen proberen Turkije te verkopen als een meer en meer democratisch land dat bij Europa moet aansluiten (om het gemakkelijker te veroveren?) zien we toch maar steeds meer en meer opflakkeringen van de islamdwang die ook daar het hoofd opsteken! Neen, het is niet verplicht de hoofddoek te dragen, maar ook daar zullen meisjes die dat niet wensten door hun familie daartoe aangezet, zoniet verplicht worden, net zoals hier! Ook daar zit het er meer en meer in dat meisjes in de klas, de school, op straat zullen aangesproken worden om die hoofddoek op te zetten.
Erdogan weet zeer goed voor wat dat hoofddoekengedoe dient!
De islam is inderdaad in een hogere versnelling gestapt in haar wens/wil/ islamverplichting om de ganse wereld de islam aan te smeren, in kleine en grote dingen.
De seculiere oppositie mag dan protesteren, meer dan dat kan en zal ze niet doen of ze worden opgepakt en in de gevangenis gegooid. Geweld vanwege de islamsupporters mag zeker op meer begrip en steun en navolging rekenen.
Zeker nu ze zichzelf allemaal als grote helden zien met het ISIS gedoe van de laatste weken.


E-mail
Met dank aan Erdogan.
Mustafa Kemal Atatürk draait zich momenteel om in zijn graf.
__________________






Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Another Jack Bekijk bericht
Voor mijn part wordt Brussel en omstreken voor 90% islamitisch!
Zipper is offline   Met citaat antwoorden