Los bericht bekijken
Oud 20 oktober 2014, 09:49   #36
Drosamadaris
Minister
 
Geregistreerd: 2 februari 2014
Berichten: 3.755
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door C2C Bekijk bericht
Ik ben een student en zal 4 jaar lang aan de universiteit studeren. Ik betaal graag een paar honderd euro per jaar meer om dat aan de bedrijfsleiders af te staan.

Zo word ik wat armer en zij wat rijker. En als ik dan afgestudeerd ben kan ik voor diezelfde bedrijfsleiders winst gaan maken. Zij krijgen 90% van de meerwaarde die ik door mijn skills heb gecreëerd, en ik krijg 10%.

Da's toch allemaal goed. Ik vind dat we allemaal wat meer moeten luisteren naar de bedrijfsleiders of de nieuwe regering (wat hetzelfde is).

Zo kunnen we allemaal vooruit. Want maakt de bedrijfsleider meer winst, dan winnen ook wij automatisch. Toch?
Dat is heel eenvoudig op te lossen. Werk als zelfstandige. Dan is er maar één iemand die de 100% meerwaarde die jij door je skills creëert, krijgt.
Drosamadaris is offline   Met citaat antwoorden