Los bericht bekijken
Oud 29 oktober 2014, 18:56   #1
fonne
Secretaris-Generaal VN
 
fonne's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 31 mei 2009
Locatie: Antwaarpe
Berichten: 30.400
Standaard Belgie zakt weer verder weg: werk aan de winkel.

België is onder Di Rupo steeds verder weggezakt in de internationale rangschikking volgens ondernemingsklimaat opgesteld door de Wereldbank. Nu staan we op een beschamende 42ste plaats. België scoort extreem slecht voor belastingen, eigendomsregistratie, openbare voorzieningen (specifiek elektriciteit), bouwvergunningen en kredietverstrekking. Kortom, zowat alles wat een starter nodig heeft om een succesvol bedrijf op te starten.
De nieuwe regering zal een titanenstrijd moeten leveren om de zaken te verbeteren.

Doing Business 2015: Going Beyond Efficiency

Bulgarije, Chili, Colombië, Macedonië, de Baltische staten, ... doen het op alle vlakken beter dan wij. Ondanks het feit dat we de hoogste belastingen ter wereld hebben, hebben we blijkbaar ook een reuze inefficiëntie.
__________________
Exclusief in Vlaanderen: Al wie da ni springt, al wie da ni springt is N-VA (Brünoke's kleuterbende)
Exclusief in Brussel: Brussel kan wel een paar honderd miljoen Euro missen (Guy Vanhengel, PS (ex-Ø-VLD))
Exclusief in Wallonië: wij keurden de pestbelastingen goed want ze troffen toch vooral de Vlamingen (Didier Reynders, MR)

Laatst gewijzigd door fonne : 29 oktober 2014 om 19:11.
fonne is offline   Met citaat antwoorden