Los bericht bekijken
Oud 29 oktober 2004, 15:49   #7
Tegendradigaard
Perm. Vertegenwoordiger VN
 
Geregistreerd: 3 oktober 2003
Locatie: Zou ik ook graag weten
Berichten: 14.746
Standaard

Amai ik kan het nog... dat op zich is al een hele geruststelling.

En ik zit hier inderdaad veelal voor de grap en meer dan de helft van mijn posten zijn eerder grappig bedoeld en ge kunt niet geloven hoe ik mij daar mee amuseer.

En excuseer mij voor de bestemming maar ik ga naar Benidorm. tja... als mijn reputatie nu nog niet naar de maan was, dan is ze het nu he.
Al moet ik zeggen dat het geen eerste keus was, maar het moest met vertrek en terugkeer op zaterdag zijn en Mallorca waar we eerst naar toe wilden kon niet op zaterdag.
Dus was het derde keus zo'n beetje maar we zullen wel zien. Zo kan ik mij misschien jong voelen tussen de oudjes daar he..
__________________
IK betaal 6.570,00 euro per jaar aan Wallonië en dit al meer dan 20 jaar.... Dat is 131.400 euro in totaal....of in oude franken... 5.300.662 fr. HET IS STILAAN GENOEG GEWEEST! Als ik nog 20 jaar verder werk dan betaal ik nog eens 131.400 euro. In totaal zou dat dan 262.800 euro of 10.616.857 oude franken zijn.

PEOPLE WHO WANT TO BAN HATE SPEECH, JUST HATE SPEECH. VRIJE MENINGSUITING !!!
Tegendradigaard is offline   Met citaat antwoorden