Los bericht bekijken
Oud 10 november 2014, 08:48   #1
demonen
Banneling
 
 
Geregistreerd: 16 oktober 2002
Berichten: 11.763
Standaard Oostblokkers pakken ons werk af

Onder groente- en fruittelers in Nederland worden maandag tien gratis Slowaakse arbeidskrachten verloot. Dat gebeurt op een seminar in Leusden, aldus de krant De Telegraaf.


Vakbond FNV Bondgenoten is furieus over het seminar waarin uitgelegd wordt hoe voordelig het is om buitenlandse werknemers uit landen als Polen en Armenië te werven. De bond vindt dat er, vanwege de verloting, sprake is van mensenhandel.

‘Het beeld dat wordt gecreëerd, doet me denken aan mensenhandel. Ik dacht eerst dat het een grapje was, maar dit is toch wel ver over de top’, zegt Mariëtte van der Neut, bestuurder uitzendsector bij FNV Bondgenoten. ‘Het hele seminar is erop gericht hoe werkgevers via allerlei constructies op een zo goedkoop mogelijke manier arbeidskrachten uit het buitenland kunnen halen.’http://www.nieuwsblad.be/article/det...41110_01368113
demonen is offline   Met citaat antwoorden