Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Coldwave
Ik ben geen socialist en ook geen groene jongen. Wat is dat toch steeds met dat bekrompen hokjesdenken?
Bereken je misschien ook even door wat overheden aan kernenergie hebben uitgegeven en uitgeven? De politieinzet bij protesten en blokkades hoef je niet mee te rekenen, voor de eerlijkheid, maar de directe en indirecte investeringen en de beveiligingen tegen terrorisme en dergelijke natuurlijk wel. Kernenergie is niét goedkoop.
|
In wezen is kernenergie wel goedkoop, in elk geval goedkoper dan zon/windenergie.
Trouwens het overgrote gedeelte dat de overheid aan kernenergie rechtstreeks heeft uitgegeven, heeft niet het minste bijgedragen aan de commerciele reactoren die we nu hebben. Die zitten vol met Westinghouse/Framatome technologie.
Denkt ge nu echt dat men in het studiecentrum voor kernergie in Mol, commerciele reactoren heeft ontwerpen (in Petten - Nederlandse tegenhanger - heeft men dat nog gedaan, of toch tenminste ne duikbootkernreactor), daar werkt men voor de geneeskunde.