Discussie: monsters
Los bericht bekijken
Oud 10 december 2014, 13:37   #2
Universalia
Secretaris-Generaal VN
 
Universalia's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 29 december 2012
Locatie: Nieverans Les Bains
Berichten: 45.575
Standaard

Citaat:
Ik heb er alvast mijn buik meer dan van vol.
Ik heb het daar ook wel mee gehad en mijn buik er ook meer dan vol van.

Citaat:
Tijd voor verandering !!
Ik hoop het maar ...

Oplossing:


Of is dat dan weer te barbaars of te Middeleeuws

Een kleintje aanvallen, meisje(s) aanvallen, geen probleem hier in België, dat is allemaal toegelaten.

Wat mij dan ook ten zeerste verwonderde na het lezen van de tekst van de dader van de laffe aanval op het kleintje is dat men het daar gooit op autisme. Ik wist niet dat autisten gevaarlijk waren. Een klein zoekwerkje van mijnentwege leerde dat:

Citaat:
Vaak wordt er gedacht dat autisten gevaarlijk zijn. Dit komt omdat iemand met een autistische stoornis van het ene op het andere moment woedend kan worden met alle gevolgen die daarbij horen. Criminelen worden dan ook vaak als autist bestempeld. Toch is het onzin dat een autist gevaarlijk is. Leren omgaan met een autist en gepaste zorg en hulpverlening zorgt ervoor dat bepaalde triggers niet kunnen leiden tot een woedeaanval. Voor ouders met autistische kinderen is het vaak verdrietig om te moeten horen dat hun kind als gevaarlijk wordt gezien. Maar ook volwassen autisten kampen met dit probleem.
Bon
__________________
Ik citeer Confucius: Als straffen niet op de juiste wijze worden opgelegd, weten de mensen niet waar ze aan toe zijn.
Ook citeer ik A. Einstein met graagte: Bidden verandert de wereld niet, maar bidden verandert de mens en de mens verandert de wereld.

Laatst gewijzigd door Universalia : 10 december 2014 om 13:43.
Universalia is offline   Met citaat antwoorden