Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door De schoofzak
beste dames en heren stakers,
gisteren heb ik een reisje tussendoor, van een weekje, geboekt voor de lente van volgend jaar.
Alhoewel het goed mogelijk is, qua uren edm, dat mijn halve trouwboek en ikzelf ons begeven naar Zaventem met de trein, èn terugkomen met de trein, hebben we van de eerste keer de duurdere versie van "luchthavenvervoer" erbij genomen.
Ik neem de trein niet meer.
Zelfs al zou het gratis zijn. De onzekerheid van jullie dienstverlening is veel te onaangenaam.
Contractuele personeelsleden die hierdoor mogelijks wat dichter bij een ontslag komen: eigen schuld dikke bult.
Vastbenoemden: rustige nachten gewenst in uw ongenaakbaarheid. Jullie hollen jullie eigen bescherming tegen politieke inmenging uit. Dat heeft een naam: maffia-praktijken.
.
|
Als je gelijk hebt dan heb je gelijk. Ik maak al sinds twee jaar gebruik van het luchthavenvervoer met het bijkomend voordeel dat wij thuis worden afgehaald en ook thuis worden gebracht.