Los bericht bekijken
Oud 15 december 2014, 18:10   #3
Boadicea
Perm. Vertegenwoordiger VN
 
Boadicea's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 29 maart 2006
Locatie: Antwerpen
Berichten: 10.422
Standaard

Ik denk dat wij in het Westen beter eens een mea culpa slaan, in plaats van de islam te blijven aanvallen. Het is actie/reactie. Oost en West begrijpen elkaar niet en dat zorgt voor gruwel in plaats van dialoog.
Zelf zie ik me niet meteen in boerka rondlopen, maar als ik zie hoe losgeslagen onze maatschappij is, begrijp ik dat er godsvruchtige, simpele zielen zijn die ons het hoofd willen afsnijden.
Ik vind zoals onze jonge meisjes er dikwijls als hoertjes bij lopen, dat dit al even gruwelijk is als een boerka. De gulden middenweg lijkt me best.
Zelf ben ik een gelovig persoon en kan ik die IS strijders beter begrijpen dan onze losgeslagen jeugd die in niets meer geloofd. Beide zijn in mijn ogen fout bezig. Ik vind moorden voor het geloof even fout als ongelovig zijn.
IS is de tegenreactie op onze losbandigheid. Een foute, maar een begrijpbare.
__________________
Opgepast voor geiteneukende honden:
http://www.youtube.com/watch?v=ZLyyrLC3cQc

Laatst gewijzigd door Boadicea : 15 december 2014 om 18:12.
Boadicea is offline