Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door DucDEnghien
Maw een nieuwe partij die nog niet in het Parlement is verkozen, probeert een staatsgreep te plegen?? U was beter onder uw steen blijven liggen.
|
Wat is dat nu voor een onnozele conclusie.
Een nieuwe partij, neem het voorbeeld Rossem destijds, of ldd recenter: zij leggen uit aan de kiezer, zij doen mee aan de verkiezingen enz.
Zeer eerbaar allemaal !
.
__________________
Vlaanderen is niet van iedereen. Vlaanderen is enkel van hen die een inspanning doen om ertoe te behoren.
De grendel-grondwet moet wijken om eindelijk de broodnodige veranderingen te kunnen doorvoeren. Nadien kan de grondwet herstemd worden. Dat is nog gebeurd.
Ik heb de partij gesticht op drie lijnen: Vlaams en Europees, vrij en verantwoordelijk, en sterk en sociaal. Vandaag is dat de grondstroom in Vlaanderen. Geert Bourgeois (N-VA)
|