Los bericht bekijken
Oud 29 december 2014, 19:53   #5
Kristof Piessens
Parlementsvoorzitter
 
Geregistreerd: 24 november 2014
Berichten: 2.036
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Zeus Bekijk bericht
Genocide



'Dan' gebruik je:

a) na een overtreffende trap (vb. Een muis is groter dan een olifant)

of

b) na 'ander' of 'anders' (vb. Ik eet niets anders dan sla)

'Als' gebruik je bij vergelijkingen (vb. Wijn is even lekker als bier)
Grappige kerel gij, even humor bovenhalen..

Ik ben iemand binnen een vriendenkring (effe dronken dus ondertussen veel verbeteren) die wel heel specifieke zinscontructies gebruikt als het gaat om even grappige nuances aan te geven, trek me er echt niet van aan maar als die mensen echt weten wie ik ben weten ze dat ik altijd wel overdreven zinswoorden met mildere eindwoorden gebruik, kortom een idee !

Laatst zat ik bij een vriend gedurende heel de avond in totaal drie bieren drinken, de eerste een indrinker (jupiler) en dan een zware brouwsel die ik samen met hem heb gebotteld, en een bottel die hij zelf heeft gemaakt maar met wie is mij nog de vraag ?

Op die avond begonnen ik en hij aan een zware bottel, waarop ik naïef antwoordde; "Bwah, ik voel het wel een beetje", terwijl het alcoholpercentage van die bier indruk maakte op mijn lichaam..als laatste Bier herkende ik meteen de lonkende bittere smaak van een bier dat je direkt verder deed drinken..en daarmee ook afgesloten met een sneeuwtapijt in de omgeving !

Laatst gewijzigd door Kristof Piessens : 29 december 2014 om 19:56.
Kristof Piessens is offline   Met citaat antwoorden