Los bericht bekijken
Oud 2 januari 2015, 06:19   #1569
Eliyahu
Banneling
 
 
Geregistreerd: 16 oktober 2008
Locatie: Judea
Berichten: 4.557
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Piero Bekijk bericht
De bewering : "Het fossielenverslag laat zien dat er nooit evolutie geweest is", is dus onwaar. Het fossielenverslag ondersteunt evolutie aangezien het een onvermoede rijkdom aan soorten bevat die op de een of andere wijze in afstammingslijnen gerangschikt kunnen worden.

Het aantal ontbrekende overgangen tussen de soorten neemt daardoor logischerwijs toe in plaats dat het afneemt. Dat schijnen creationisten niet te willen toegeven.
Bs'd

Zo ken ik er ook nog een paar. Als ik een bak met bouten en moeren heb, dan kunnen die op één of andere wijze in afstammingslijnen gerangschikt worden, en daarom stammen die bouten en moeren allemaal van elkaar af.

En het aantal ontbrekende bouten en moeren neemt daardoor logischerwijs toe in plaats van af, waarmee bewezen is dat bouten en moeren evolueren.
Eliyahu is offline   Met citaat antwoorden