Los bericht bekijken
Oud 8 januari 2015, 19:57   #16
mettewie
Burgemeester
 
Geregistreerd: 23 augustus 2007
Berichten: 546
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Knuppel Bekijk bericht
De man heeft het tot burgemeester geschopt van de stad met de grootste haven van heel Europa. Hij zou gek zijn om dat op het spel zetten door de moordlust van een zoveelste kliek moslimterroristen goed proberen te praten.

Het is trouwens voor het eerst dat ik de moslimverenigingen in de ons omringende landen geen omfloerste taal hoor hanteren. Ze voelen dus ook dat er een grens bereikt is, en dat ook zij daar slachtoffer van dreigen te worden. De broeders waarmee ze hun God en Geloof delen zijn de poten onder hun stoelen aan het wegzagen in de enige landen waar ze (nog) veilig zijn: de Europese.
Hadden ze dat maar véél eerder gedaan.
Dé troetel Marokkaan van de PvdA is daar gewoon neergezet als "mission completed multi-culti".
Hij wenst absoluut geen tegenspraak net als de Marokkanen die ik in dienst hebt gehad. Ook weer zo'n slechte eigenschap van Marokkanen. Het zal in hun Berbers bloed zitten.
mettewie is offline   Met citaat antwoorden