Los bericht bekijken
Oud 14 januari 2015, 09:26   #52
hamac
Perm. Vertegenwoordiger VN
 
hamac's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 15 mei 2014
Locatie: Limbabwe
Berichten: 16.402
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Don Quichote Bekijk bericht
En als we er over zwijgen bestaat het probleem niet meer.

De Standaard: “Vlaanderen schreeuwde moord en brand toen Van San in 2001 de resultaten van haar studie rond criminaliteit en jonge allochtonen presenteerde, een studie in opdracht van toenmalig Justitieminister Marc Verwilghen (VLD).” Van San onderzocht toen de betrokkenheid van veel Oost-Europese, Turkse en Marokkaanse jongeren bij criminele feiten en wees daarbij ook op etnische en culturele factoren. De criminologe werd van alle kanten afgebrand, tegengewerkt en geïntimideerd. Haar studieresultaten belanden in de vergeetput. “In politiek correct Vlaanderen was het ‘not done’ om met zulke onderzoeksresultaten af te komen. Met het rapport is nooit iets gebeurd” zegt Van San.
2001.
Dat is de periode dat het VB kost wat kost moest afgestopt worden en de linkse partijen tot het besef kwamen dat de moslimgemeenschap een loyaal electoraat kon opleveren.
De studies van Swyngedouw bewijzen het. De linkse partijen zijn op een decennium veranderd van een groep verlichten en vrijzinnigen, naar een groep die de meest weldadige religie in de armen sloot.

De verlichte vrijzinnige voelde zich nog meer verheven indien hij zich verder kon afzetten tegen de vrome katholieke kerk, maar de vrome moslim beschermde tegen alle kritiek die weggemoffeld werd onder racisme.
Kruisjes moesten overal verdwijnen, maar een lokaal vol hoofddoeken moet dan weer kunnen.
En zo komen meer en meer linksen in een spagaat terecht.
Groen! waarvan je zou verwachten dat onverdoofd slachten hoog op de agenda zou staan, maar de bal van zich weghoudt om maar geen polemiek te veroorzaken.
Holebi's die te kampen krijgen met kaloten die zeggen 'das foei', maar anderzijds met een bende hyperhormonalen die de daad bij het woord voegen.
Vakbonden die staan voor vrede en samenhorigheid, maar geconfronteerd worden met verbale en fysieke agressie uit die gemeenschap bij bepaalde sectoren.
...
__________________
"Tact is the ability to tell someone to go to hell in such a way that they look forward to the trip" - Winston Churchill

Laatst gewijzigd door hamac : 14 januari 2015 om 09:28.
hamac is offline