Los bericht bekijken
Oud 18 januari 2015, 10:33   #37
reservespeler
Secretaris-Generaal VN
 
Geregistreerd: 5 augustus 2012
Berichten: 78.716
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Het Oosten Bekijk bericht
Wanneer iemand voor de 4de (ja inderdaad : voor de vierde keer!!) met een stalinistische score tot partijvoorzitter wordt gekozen, is er toch iets in die partij wat niet klopt. Nooit hoort men ook maar een greintje kritiek van de achterban op de Kleine Leider. En zeker niet op dit forum. Men draait zich in alle bochten hier om steeds maar weer te kwaken dat de Kleine Leider gelijk heeft. Bij de socialisten is dat wel wat anders.

En dus: weinig democratie daar bij de NVA. Maar dat was dan ook te verwachten. De NVA lijkt soms om een partij van islamitische fundamentalisten. Kritiek op de Kleine Leider ist streng verboten!!!
U bent duidelijk nog nooit op de N-VA partijraad geweest. Het is niet omdat iets niet in de media komt dat het er niet is. Kwa duidelijkheid (dat u er maar op los brabbelt) kan dit ermee door.

En wat is nu dat van die N-VA Ruzie? Ik zie en ik hoor daar niets meer van?
reservespeler is nu online   Met citaat antwoorden