Los bericht bekijken
Oud 19 januari 2015, 18:56   #35
circe
Secretaris-Generaal VN
 
circe's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 22 december 2002
Locatie: Antwerpen
Berichten: 49.144
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door vlaams realist Bekijk bericht
Ik zal me zeker vergist hebben toen de Mechelse Marokkanen gingen feesten bij de ........... uitbaters van een eetcafé aan het station .
Ik kende die homo's al langer , en ik wist goed genoeg hoe je in de vriendenkring geraakt . De kontgeboorde islammers lijken nu heilig .
De pedopriesters lijken uitzonderlijk .
Maar eerlijk , verkrachting staat gewoon in de koran .
dat heb ik dan toch nog nooit gevonden.
Verkrachting bestaat niet volgens moslims. Zij verkrachten niet. Ze mogen gewoon vogelen met alles wat hun rechterhand bezit en met hun oorlogsbuit. Wat die oorlogsbuit ervan denkt dat interesseert hen niet, dus waarom zouden ze dat verkrachting noemen?
__________________
Waarom islam"fobie"?

Betaalt U ook mee de religieuze halal taks die het terrorisme financiert? Kijk hoeveel er verdiend wordt met halal certificatie van dingen die totaal niet hoeven gecertificeerd te worden. https://www.youtube.com/watch?v=YVPngzSE94o
circe is offline