Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Pandareus
Mirushetnieuws, je bent nieuw hier en je focus is op één dossier dat je heel goed kent.
Wat is jouw prognose : geraken de blokkers hiermee weg ? Lukt het hen van Pegida vlaanderen te kapen ? En er desondanks een succes van te maken als drukkingsgroep ? Of lukt het (bewuste) stilzwijgen van de andere partijen om deze beweging die blijkbaar gewoon een tentakel is van het vlaams blok dood te zwijgen ? Laat het volk zich couilloneren en als schaapjes vooruitdrijven door wat verdekt opgestelde zetbazen van het blok, of mislukt dit en blijft het een blok reünie ?
|
Zoals het er nu naar uitziet gaat het niet de goede kant op voor Pegida.
Het feit dat men iemand aanstelt met een direct link naar het VB zegt genoeg (iemand anders aantrekken is al aan het falen want het was duidelijk het plan ongebonden mensen te zoeken).
Daarnaast is de organisatie veel te gefocust op het laten doorgaan van 26.01 - men zit een beetje vast tussen hamer en aambeeld (de hamer hun achterban op Facebook zijnde) - en lijkt het mij nu al duidelijk dat ze niet meer inzitten om de noemer "volksbeweging" te verdedigen. Al de eieren worden in het mandje van 26.01 gegooid, als dat mandje valt..
Media bellen me nu al hele dagen en ik kan u melden dat men zeer dicht staat bij het ontmaskeren van de hele zaak.
Alles hangt natuurlijk af van de bijeenkomst, het kan best zijn dat het een succes wordt met grote opkomst; maar gezien de haast en rampzalige planning zie ik Pegida in Vlaanderen een stille dood zal sterven.
Men had beter de tijd genomen te groeien in aantal, de juiste mensen op de juiste plaats te zetten én een eensgezind beeld naar buiten brengen. Want ja: het rommelt zelfs binnen Pegida tussen de visies. Intellectuele argumenten en een goede discussie met mensen die nochtans de neus in dezelfde richting hadden is al teveel voor Pegida, kuch VB, dat staat al zwart op wit.