Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door thePiano
Die gevaarlijke gek en terrorist werd gelukkig snel gevat, alhoewel hij liever was doodgeschoten om als martelaar te worden herdacht. Ik ben benieuwd tot welke draconische maatregelen de Nederlandse regering gaat beslissen. Het ziet er voorlopig al niet al te best uit.
|
Waarom zou een fundi dan iemand die hij haat het plezier van het martelaarsschap gunnen dat hij zo graag voor zichzelf wenst?
Je bent nu opeens niet meer gerust omtrent de draconische maatregelen die de Nederlandse regering zou kunnen gaan treffen.
Gisteren hoopte je anders nog dat je zou kunnen meeprofiteren van de beperking op de vrijheid van meningsuiting die uit deze moord zou voortvloeien.
Knijp je ze misschien omdat het Nederlandse voorbeeld op termijn wel eens zou kunnen gevolgd worden in België?