Los bericht bekijken
Oud 2 april 2015, 22:12   #319
Doomy
Minister-President
 
Doomy's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 7 januari 2003
Locatie: Westhouk, West-Vloandern
Berichten: 5.442
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Stormram Bekijk bericht
De gruwelijke wijze waarop deze man aan z'n einde is gekomen, wens je niemand toe.

Degenen die hem nu nog voor lafaard durven uitmaken, hebben er geen idee van hoeveel moed je nodig hebt om de absolute zelfrelativering op te kunnen brengen om jezelf op zo'n gewelddadige manier van het leven te beroven.

We zullen het fijne nooit weten van heel de vermeende aanranding en het is niet aan ons om daarover te oordelen. De man is dood. Hij heeft de ultieme prijs betaald.

Gelieve uw manieren te houden, want je kunt er prat op gaan dat je morgenvroeg al heel veel spijt zult hebben van je uitlatingen.
X2
Het is o zo stoer om in alle anonimiteit op het lijk van een ander die zich niet meer kan verdedigen te zitten dansen. Wat een helden. En die vinden zichzelf dan o zo beschaafd. Hun laagje beschaving is in ieder geval erg dun.
__________________
Solidarnosc : "Typisch voor de meeste rechtse nationalisten. Als het gaat over de rechten van de Vlamingen ten opzichte van de Franstaligen (een arme minderheid, dus zeer dapper!), dan kan het nooit op en is het om 't er radicaalst. Maar als het gaat over de verdediging van de rechten van de Vlaamse werknemer ten opzichte van (buitenlands en binnenlands) kapitaal, dan is een mes in de rug het enigste wat ze die werknemers te bieden hebben.

westhoek.jpg

Laatst gewijzigd door Doomy : 2 april 2015 om 22:24.
Doomy is offline   Met citaat antwoorden