Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door lamenielachen
Tegenwoordig zelfs met terugwerkende kracht als het hen goed uitkomt.
|
Volgens mij is dat altijd al geweest, met uitzondering van strafbaarstelling van nieuwe misdrijven en verstrenging van strafbaarstelling van bestaande misdrijven.
Wat zou er nu verkeerd aan zijn om een wet te stemmen dat we een belastingsvermindering krijgen, met terugwerkende kracht vanaf 1 januari 2015 (of nog wat vroeger potverdomme ...) ?
.
__________________
Vlaanderen is niet van iedereen. Vlaanderen is enkel van hen die een inspanning doen om ertoe te behoren.
De grendel-grondwet moet wijken om eindelijk de broodnodige veranderingen te kunnen doorvoeren. Nadien kan de grondwet herstemd worden. Dat is nog gebeurd.
Ik heb de partij gesticht op drie lijnen: Vlaams en Europees, vrij en verantwoordelijk, en sterk en sociaal. Vandaag is dat de grondstroom in Vlaanderen. Geert Bourgeois (N-VA)
|