Los bericht bekijken
Oud 8 april 2015, 11:09   #42
De schoofzak
Secretaris-Generaal VN
 
De schoofzak's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 4 juli 2004
Berichten: 82.096
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door ViveLaBelgique Bekijk bericht
Feit is sinds N-VA 's lands grootste partij is ( 2010) er structurele tekorten zijn op de begroting. 2007-2008 zat N-VA in 's lands grootste kartel en waren er ook structurele tekorten. De voorgaande regeringen Verhofstadt I & Verhofstadt II hadden op 2 na steeds een begroting in evenwicht. De overheidsschuld steeg in absolute waarde maar daalde in relatief aan het BBP. Sinds 2007 steeg de overheidsschuld niet enkel in absolute waarde maar ook relatief aan het BBP.
Gelieve correct te quoten, als ge mij quoot. Tenzij natuurlijk dat ge me niet wilt quoten, maar wel kloten.

.
__________________
Vlaanderen is niet van iedereen. Vlaanderen is enkel van hen die een inspanning doen om ertoe te behoren.

De grendel-grondwet moet wijken om eindelijk de broodnodige veranderingen te kunnen doorvoeren. Nadien kan de grondwet herstemd worden. Dat is nog gebeurd.

Ik heb de partij gesticht op drie lijnen: Vlaams en Europees, vrij en verantwoordelijk, en sterk en sociaal. Vandaag is dat de grondstroom in Vlaanderen. Geert Bourgeois (N-VA)
De schoofzak is offline   Met citaat antwoorden