Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door daiwa
Op de rode sossen zender niets van terug te vinden.
Waarschijnlijk te druk met het ophemelen van iemand die terecht moest staan voor verkrachting.
|
Ik heb eerder de indruk dat het al héél vlug erg stil wordt na de uitvaart van Stevaert. De as van Stevaert was nog niet koud of Willem Elias werd op de vingers getikt.
EEN dag later gaan er op Radio 1 al stemmen op om slachtoffers van verkrachting te helpen hun angst om niet geloofd te worden te overwinnen en eerder klacht neer te leggen.
Geen staatsbegrafenis dus voor Stevaert, maar wel de zoveelste aanzet om vrouwen die klacht neerleggen wegens verkrachting ernstig te nemen.
Niet dat het veel zal helpen want dat gebeurde twee jaar geleden ook al.
http://community.dewereldmorgen.be/b...verkrachtingen
Patrick de Baets, de rijkswachter die Regina Louf geloofde, werd gebroodroofd. De rijkswachters die haar na De Baets ondervroegen, zeiden dat ze "het af en toe ook wel plezant gevonden zou hebben".'
Louf's pooier bekende dat hij een seksuele relatie met haar had en haar uitleende. Hij was 39,
zij 12. Toch oordeelde de Gentse parketmagistrate Nicole De Rouck dat de relatie de instemming had van Louf.