Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door carlos
De Staat ( federale en vlaamse overheid ) moeten onmiddellijk stoppen met geld te geven aan het Vlaams B .... Dit is geld van alle belgische belastingsbetalers ! en niet van de politieke partijen.
|
Het zijn dan ook de belastingbetalers en niet de staat of de politieke partijen die dat moeten beslissen. Je begint het door te hebben.
__________________
* Erfopvolging: een ander woord voor discriminatie op basis van afkomst
* Solidariteit is een gevoel van samenhorigheid en kan niet opgelegd worden. De N-Z transfers zijn dus per definitie geen solidariteit, want niet vrijwillig
* Democratie = demos + kratein (het volk heerst). Een land waar het laatste woord bij politici en niet bij de bevolking ligt, is dus per definitie geen democratie
* Er bestaat evenveel bewijs voor het bestaan van god als voor het bestaan van gele ruimtekaboutertjes
|