Los bericht bekijken
Oud 2 mei 2015, 15:37   #5
circe
Secretaris-Generaal VN
 
circe's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 22 december 2002
Locatie: Antwerpen
Berichten: 49.144
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Indomitable Bekijk bericht
Kan men dan aandelen kopen?
hoezo aandelen?

Het is toch gewoon een service die men verleent, net zoals de bouwvakker ook met zijn kracht van zijn spieren een service verleent en je een huis bouwt.
Een kind dragen vergt heel veel van iemands lichaam en de bevalling nadien is geen pretje. Zelfs met een keizersnede is het geen pretje.

Toch normaal dat men voor die dienst een deftige vergoeding krijgt? Het is trouwens geen veertig uren week, maar negen maanden 7/7 (inclusief misselijkheid, dikke voeten, beperkte bewegingsvrijheid), noem maar op.
__________________
Waarom islam"fobie"?

Betaalt U ook mee de religieuze halal taks die het terrorisme financiert? Kijk hoeveel er verdiend wordt met halal certificatie van dingen die totaal niet hoeven gecertificeerd te worden. https://www.youtube.com/watch?v=YVPngzSE94o
circe is offline   Met citaat antwoorden