Los bericht bekijken
Oud 4 mei 2015, 02:05   #5
Adam Smith
Europees Commissaris
 
Adam Smith's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 4 september 2007
Locatie: Brabant, NL, EU
Berichten: 6.332
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door griezel Bekijk bericht
Lijkt me een fantastisch beest, maar dat zeker niet in verkeerde handen mag vallen.
Of in onbekwame handen.
Lijkt mij ook een fantastisch beest, maar het heeft er de schijn van dat Derk het ook niet zo op honden heeft. Je moet iedere hond namelijk opvoeden en dit lijkt vaker slecht te gebeuren bij schoothondjes. Grote rassen zijn doorgaans rustiger qua karakter, gedeeltelijk te verklaren door de verschillen in grootte.

Het probleem zit zoals bij de mens en niet de hond. De mens moet zo'n beest opvoeden en dan moet je bij iedere hond consequent en duidelijk zijn, maar doorgaans ben je gewoon aardig tegen je huisdier.

Ik zou deze dieren zeker niet willen verbieden, maar ik ben dan ook al gewend aan honden vanaf de dag dat ik geboren ben.
__________________
  • "Es wird niemals so viel gelogen wie vor der Wahl, während des Krieges und nach der Jagd." Otto von Bismarck
Adam Smith is offline   Met citaat antwoorden