Los bericht bekijken
Oud 11 november 2004, 21:14   #71
filosoof
Banneling
 
 
filosoof's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 22 mei 2003
Locatie: Brussel
Berichten: 49.496
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Truder
Ik vraag mij af hoe uw regime in staat is om van 1.001.224 racisten geld aan te nemen! Als ik van u was ik zou zeggen, mannekes hou uw belastingsgeld maar, de staat wil geen geld van racisten.

Maar om geld te krijgen zijn de belziekskes niet zo kieskeurig hé. 1.001.224 mensen hebben de vorige verkiezingen besloten hun stem, en daarmee hun deeltje van het "stemgeld", aan het Vlaams Blok toe te vertrouwen.
Als de belziekskes willen dat het Vlaams Blok geen geld meer krijgt moeten ze maar zien dat ze hen eerlijk in een verkiezingsstrijd kunnen overwinnen.

De Groen willen met retro-actieve kracht gaan vervolgen en geld gaan afnemen. Als men deze manier van politiek bedrijven doordrijft zou het wel eens kunnen dat men de doos van Pandora opent. Het geeft andere partijen immers de mogelijkheid om in de toekomst dezelfde technieken toe te passen. En net zoals bij het goedkeuren van de kiesdrempel zou het wel een recht terug in het gezicht van de linkse rakkers kunnen terugkomen. Socialisten hebben zo al een hele reeks misdrijven op hun kerfstok die men dan terug "retro-actief" kan gaan bekijken om ze vervolgens droog te leggen.

We staan hier op een keerpunt dat definitief het nekschot kan zijn voor de al terminale democratie in den Belziek. Het aanpassen van wetten om het vervolgen van politiek andersdenkenden en vervolgens en alle financiën af te nemen zijn geen technieken die men gelijk welke democratie toepast.
Dat gaat ooit nog een weerbots hebben, plus dat het eigenlijk nutteloos is. je kan geen stroming verbieden, je kan de mensen niet verbieden na te denken over wantoestanden.

Distel beloofde mij persoonlijk dat nekschot dus al...
filosoof is offline