Los bericht bekijken
Oud 8 mei 2015, 14:24   #71
Nietzsche
Secretaris-Generaal VN
 
Nietzsche's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 15 april 2012
Berichten: 41.841
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Bad Attila Bekijk bericht
Dat klopt, maar als je eventjes graaft, dan merk je toch bizarre zaken. De verhalen blijven verwijzen naar dezelfde ideologie, die van de ultra-orthodoxe zionistische gemeenschap (grosso modo, de religieuze kolonisten).

Op zich heeft die beweging niet veel te maken met de IDF, maar wij moeten niet vergeten dat zij politiek vertegenwoordigd wordt, tot in de regering toe, en dat de rabbi's een heel belangrijke spirituele tol spelen binnen het leger. En er zijn tal van aanwijzingen, onder andere blijkbaar officiële rapporten en verklaringen, dat een aantal rabbi's daadwerkelijk een bepaalde sfeer hebben proberen te scheppen, niet vandaag maar een paar jaar geleden tijdens de vorige grote operatie: Israël vecht een Heilige Oorlog uit, wie vlucht vernedert God, het internationaal recht, en zelfs de Israëlische oorlogsregels zijn des duivels omdat zij beletten dat Israël ten volle beschermd kan worden, er zijn geen onschuldige Palestijnen, van die zaken.

De vraag is in welke mate dit nog bestaat, en of dit resultaat heeft opgeleverd. In ieder geval, de reactie toen was heel interessant: "da mag niet, je zult het nooit meer doen!", veel meer was dat niet.
Ik kan op deze vraag niet antwoorden, maar de link tussen de verhalen van Break the Silence, en de boodschappen van die rabbi's is toch merkwaardig.

Dit gezegd zijnde, het Israëli-Palestijns conflict is ook een propaganda-oorlog, waar niemand te vertrouwen is. Ook het IDF niet, en ook de journalisten niet... Ook niet vergeten dat er militaire censuur is in Israël, en dat er dus bepaalde trukken worden gebruikt om ze te omzeilen.
Precies, en daarom is het zo lastig om achter de "waarheid" te komen omtrent dit conflict.

Je moet ook niet vergeten dat PLO amerikaanse PR bureau's inhuurt. Daarbij, in de opinie oorlog tussen Hasbara en Pallywood is Pallywood duidelijk aan de winnende hand.

Interesse video,s :

https://www.youtube.com/watch?v=xkfK...U&spfreload=10


There is nothing interesting to shoot zei de journalist

https://vimeo.com/26672512

https://vimeo.com/29280708

En hier nog het PLO contract met Amerikaanse PR org.

http://www.algemeiner.com/2011/09/01...ad-of-un-vote/
Nietzsche is offline   Met citaat antwoorden