Los bericht bekijken
Oud 10 mei 2015, 11:35   #8
lombas
Secretaris-Generaal VN
 
lombas's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 27 juni 2005
Berichten: 42.814
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door circe Bekijk bericht
Ik weet niet echt waar je op duidt in feite.



klopt. Maar zoals je zegt: als het op deze manier gebeurt dan creëer je getto's. De inheemse bevolking die zijn gading niet meer vindt zal verhuizen naar buurten waar er nog wel een supermarkt is die onze eigen streekproducten verkopen, incl. wijn en sigaretten en varkensvlees.

Wat me stoort in deze is de ongelooflijke arrogantie van die mannen als ze stellen dat ze producten uit diverse culturen aanbieden, maar dan wel enkel halal en geen alcohol, noch sigaretten noch varkensvlees.
En dan? In vele Noordse landen vind je geen enkele supermarkt met sterke drank omdat de overheid zichzelf van een monopolie op de verkoop ervan heeft voorzien.

Wat wil je nu? Ondernemers die kiezen toch lekker zelf wat ze al dan niet aanbieden?

PS: ik koop nooit wijn, sigaretten of varkensvlees in de Colruyt als "inhemer". Ben ik nu respectloos naar mijn eigen afkomst of zo?
__________________
Born but to die, and reas'ning but to err. (Pope)
lombas is offline   Met citaat antwoorden