Los bericht bekijken
Oud 14 mei 2015, 14:06   #6
zonbron
Secretaris-Generaal VN
 
zonbron's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 9 december 2010
Berichten: 36.784
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Antoon Bekijk bericht
We kunnen het stilaan hebben over een genocide van Assad tegen zijn eigen bevolking.

De acties van de rebellengroepen moeten ook bekeken worden, en de ISIS is duidelijk een van de gruwelijkste terroristenorganisaties ooit, een beetje alla Al Qaeda en Hezbollah.

Maar Assad pleegt reeds meer dan twee jaar onverstoord misdaden tegen de mensheid, moord ganse dorpen uit, gooit massaal vatbommen op de burgerbevolking en laat zijn leger de meest onmenselijke daden plegen, zoals het uithongeren van duizenden mensen.

Negationistische berichten zoals 'het zijn leugens' of ' het is propaganda' gaan niet meer op.

Hoogtijd om die man af te zetten en te berechten in Den Haag. Een vonnis als die van Khadaffi zou niet misstaan...
@Antoon spreekt stilaan van een genocide.

U spreekt reeds van genocide sinds de Mossad de eerste betogers tegen Assad neerlegde, maar uiteraard over de zionistische verwijfde dikke venten die Yemen bombarderen geen woord, nochtans heel wat doden tengevolge van zelfs fragmentatiebommen.

En laat het duidelijk zijn dat de Israelische bombardementen, net zoals deze van Huize Saoud, vooral Al-Q, ISIS en andere woestijnratten ten goede komen.

Kortom... het zoveelste hypocriet gezanik.
__________________
Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Salah Bekijk bericht
Het zal weer het gekende Zonbron momentje zijn.
HIER
zonbron is offline