Los bericht bekijken
Oud 12 november 2004, 14:41   #4
Het Skill Effect
Banneling
 
 
Het Skill Effect's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 15 mei 2003
Berichten: 7.917
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Tegendradigaard
Waaruit nogmaals blijkt Skill dat die van het Blok eigenlijk het slimste zijn he.
Stel dat ze een blok forum zouden openen dan zouden daar alle Blokkers naar toe trekken en mekaar gelijk gaan geven.
neen het Blok is slimmer en ziet in dat men de blokkers met internetaansluiten en met discussie-"talent" beter hun gangen laat gaan op andere forums om zo hun gedachtegoed (of slecht as ge wilt) uit te zaaien he.

Eigenlijk is dat weeral heel leep bekeken van die van het Blok...

'k hem het nog gezegd en ik ervaar het meer en meer : de leiding van het Blok is zowat de enige partij die nadenkt over lange(re) termijn ... en probeert op voorhand al scenarios klaar te hebben voor problemen die opduiken.

Of ge nu voor of tegen zijt dat is iets wat men moet kunnen erkennen vind ik. Maar ja wie ben ik he.
en ik kan best aannemen dat als ge tegen het Blok zijt dit wreed frustrerend moet zijn om dat telkens weer te moeten vaststellen.
Slim? Ik noem het laf!

Iedere connectie met verantwoordelijkheid doorknippen en je positioneren als laffe stuurlui aan wal.

Om fier op te zijn!

Er zijn partijen waar ik ook niks van moet hebben, maar die tenminste aandurven om rechtstreekse kritiek te aanvaarden op hun eigen site.
Ook al slagen er velen niet volledig in (vb: SPa), maar ze durven het tenminste aan.

Laat je niet vangen door oppervlakkige tegendradigheden van het blok. Is enkel om eigen vel te redden!
Het Skill Effect is offline