Citaat:
De Wever: ‘Niet kamperen op taboes’

N-VA-voorzitter Bart De Wever verwacht dat de federale regering na de taxshift in rustiger vaarwater zal komen. ‘Nu is er veel zenuwachtigheid’, zei hij in het VTM Nieuws. De Antwerpse burgemeester heeft ook nieuwe doodsbedreigingen gekregen.
‘Nog veel etter’
De N-VA-voorzitter bevestigde ook dat hij opnieuw doodsbedreigingen heeft gekregen. ‘Ik zal geëxecuteerd worden als ik mij niet bekeer tot de islam’, zo omschrijft hij de bedreiging.
‘De dreiging van de extremistische islam is jarenlang veronachtzaamd’, herhaalt hij. ‘Er zal nog heel wat etter uitkomen voor we daar vanaf zijn.’
http://www.standaard.be/cnt/dmf20150...mpaign=seeding
|
Respect voor De Wever... blijven aan politiek doen ondanks de voortdurende bedreigingen naar zijn kant. Laten we hopen dat dit één van de laatste stuiptrekkingen is op weg naar een nieuw België!